×

Soutěž byla ukončena.

Vítězem zářijového kola je vlkouš!

Nejlepším úlovkem pro měsíc září se stal vlkouš o délce 94 cm a váze 6,5 kg chycený Milošem Chocholáčem v Norsku. Tento krasavec zajistil rybáři prvenství s počtem 6 786 hlasů!

Vítězem zářijového kola je vlkouš!

Druhou pozici s počtem 4 546 hlasů vybojoval 1,5 kilový kapr lysec z jižní Moravy. Na třetím místě se umístil též kapr, ale větší, vážící 2,66 kg a o délce 53 cm s 4 202 hlasy. Výhercům zářijového kola gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktováni e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favority v soutěži o nej úlovek podporovat i nadále! Vítězové každého měsíce obdrží za první místo 3 tisíce korun, za druhé místo 2 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 1 tisíci korunami.

Jsme šťastní, že se vám soutěž tak líbí a tak moc vás baví! Přejeme vám, ať během říjnového kola jsou vaši favorité co nejúspěšnější a vaše rybářské síťky zcela naplněny! Lovu zdar!

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!