×

Soutěž byla ukončena.

Výhry

Každý měsíc začíná nové kolo soutěže, každý měsíc máte šanci na výhru! Úlovek, který za daný měsíc obdrží nejvíce soutěžních hlasů, získává titul Nejlepší úlovek měsíce. Účastník soutěže, který vítězný úlovek nominoval, získá finanční odměnu ve výši 3000 korun.  Účastník soutěže, který nominoval úlovek s druhým nejvyšším počtem hlasů, získává 2000 korun a účastník, který nominoval úlovek s třetím nejvyšším počtem hlasů, získává 1000 Kč.

Podmínkou vyplacení cen je zaslání fotokopie či scanu vyplněného a podepsaného Osvědčení o výhře, které pořadatel vítězným účastníkům soutěže rozešle.  Z jednotlivých Nejlepších úlovků měsíce bude za daný kalendářní rok následně zvolen Nejlepší úlovek roku. Udělení tohoto titulu bude spojeno i s předáním hlavní výhry pro účastníka soutěže, který vítězný úlovek nominoval.

Vítěz ceny Nejlepší úlovek roku získává 5000 Kč, úlovek na druhém místě 3000 Kč a úlovek na třetím místě 2000 Kč. Jako doplňková aktivita bude probíhat i soutěž o titul Nejsympatičtější úlovek. Tento titul a s ním spojenou cenu v podobě poháru získá ten úlovek, který k poslednímu dni měsíce listopadu bude mít nejvyšší počet facebookových hodnocení „like“.

Druhou doplňkovou aktivitou je soutěž Nejdokonalejší úlovek - jejím vítězem se stane ten úlovek, který na konci roku bude mít největší absolutní počet hlasů.  Přejeme vám hodně štěstí a příjemnou zábavu!

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!