×

Soutěž byla ukončena.

Vítězem srpnového kola je morski pas!

Nejlepším úlovkem pro měsíc srpen se stal morski pas o délce 75 cm a váze 1 kg chycený Radovanem Tomšů v Chorvatsku. Tento ojedinělý úlovek zajistil rybáři prvenství s počtem 3 750 hlasů.

Vítězem srpnového kola je morski pas!

Druhou pozici s počtem 3 021 hlasů vybojoval 13 kg kapr chycený v Čuníně. Na třetím místě se umístil norský úlovek vlkouš s délkou 94 cm a váze 6,5 kg s 2 780 hlasy. Výhercům srpnového kola gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktováni e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favority v soutěži o nej úlovek podporovat i nadále! Vítězové každého měsíce obdrží za první místo 3 tisíce korun, za druhé místo 2 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 1 tisíci korunami.

Jsme šťastní, že se vám soutěž tak líbí a tak moc vás baví! Přejeme vám, ať během zářijového kola jsou vaši favorité co nejúspěšnější a vaše rybářské síťky zcela naplněny! Lovu zdar!

 

http://nejulovek.extra.cz/ulovky/morski-pas-radovan-tomsu

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!