×

Soutěž byla ukončena.

Vítězem červnového kola je vlkouš Miloše Chocholáče

Nejlepším úlovkem pro měsíc červen se stal vlkouš o váze 6,5 kg a délce 94 cm chycený Milošem Chocholáčem v Norsku. Tento skvostný úlovek zajistil rybáři prvenství s počtem 4 086 hlasů.

Nej červnový úlovek – norský vlkouš
http://www.nejulovek.cz/ulovky/vlkous-milos-chocholac

Vítězem červnového kola je vlkouš Miloše Chocholáče

Na druhém místě se umístil moravský úlovek sumec s délkou 120 cm rybáře Tomáše Ryšky s 2 471 hlasy. Třetí pozici se se ztrátou pouhých 44 hlasů na místo druhé, vybojoval 132cm dlouhý jeseter odchycený v Hrázkách Martinem Bérešem. Výhercům červnového kola gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktováni e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favority v soutěži o nej úlovek podporovat i nadále! Vítězové každého měsíce obdrží za první místo 6 tisíc korun, za druhé místo 3 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 2 tisíci korun.

Jsme šťastní, že se vám soutěž tak líbí a tak moc vás baví! Přejeme vám, ať během červencového kola jsou vaši favorité co nejúspěšnější a vaše rybářské síťky zcela naplněny! Lovu zdar!

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!