×

Soutěž byla ukončena.

Vítězem červencového kola je okoun mořský!

Nejlepším úlovkem pro měsíc červenec se stal okoun mořský o délce 20 cm chycený Dalimilem Chocholáčem v Chorvatsku. Tento vzácný úlovek zajistil rybáři prvenství s počtem 5 301 hlasů.

Vítězem červencového kola je okoun mořský!

Nej červencový úlovek – okoun mořský

http://www.nejulovek.cz/ulovky/okoun-morsky-dalimil-chocholac

Na druhém místě se umístil norský úlovek vlkouš s délkou 94 cm a váze 6,5 kg s 4 301 hlasy. Třetí pozici s počtem 2 124 hlasů vybojoval neuvěřitelně 218cm dlouhý sumec odchycený ve Velké Bílovici. Výhercům červencového kola gratulujeme!!! Co nejdříve budou kontaktováni e-mailem kvůli zaslání výhry.

Nezapomeňte své favority v soutěži o nej úlovek podporovat i nadále! Vítězové každého měsíce obdrží za první místo 3 tisíce korun, za druhé místo 2 tisíce korun a třetí místo bude odměněno příjemnými 1 tisíci korunami.

Jsme šťastní, že se vám soutěž tak líbí a tak moc vás baví! Přejeme vám, ať během srpnového kola jsou vaši favorité co nejúspěšnější a vaše rybářské síťky zcela naplněny! Lovu zdar!

 

Publikováno před 5 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!