×

Soutěž byla ukončena.

Nejlepším úlovkem roku 2013 se stal Morski pas!

Absolutním vítězem v kategorii nejlepší úlovek roku 2013 se stal Morski pas Radovana Tomšů s celkovým počtem 4 203 hlasů. Gratulujeme!

Na krásném druhém místě se umístil okoun mořský Dalimila Chocholáče, který obdržel 3 104 hlasů. Na třetím místě se umístil vlkouš Miloše Chocholáče, který získal 2 058 hlasů.

Všem vítězkům gratulujeme k umístění ve finálovém kole a přejeme mnoho úspěchů v novém roce.

Publikováno před 4 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!