×

Soutěž byla ukončena.

Nej úlovkem měsíce prosince se stal Morski pas

V prosinci první místo obsadil Radovan Tomšů s Morskim pasem. Své prvenství si vybojoval díky 3 351 hlasům.

Na druhém místě je Monika Taušová s okounem s počtem hlasů 3 231. Třetí příčku obsadila štika Lukáše Tunkra a to díky 2 995 hlasům. Vítězům gratulujeme a držíme palce všem soutěžícím.

Vítězové každého měsíce obdrží za první místo 3 tisíce korun, za druhé místo 2 tisíce korun a třetí místo bude odměněno 1 tisícem korun.

Děkujeme velice všem za účas a zároveň ozamujeme, že lednové kolo bude poslední a každoměsíční soutěž o nej úlovek jím bude ukončena.

Publikováno před 3 lety.

Diskutujte

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPRYBA ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!